HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Project Manager (fit out powierzchni biurowych)

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Twoja następna firma
Będziesz pracował dla spółki deweloperskiej realizującej inwestycje biurowe w Warszawie. Firma posiada już w portfolio kilka zrealizowanych projektów komercyjnych. W planach są jednak kolejne budynki budowane lub modernizowane, stąd nasz Klient poszukuje do Warszawy Project Manager odpowiedzialnego za fit outy powierzchni biurowych dla najemców.
Twoje następne stanowisko
Będziesz kompleksowo odpowiedzialny za proces przygotowania oraz realizacji inwestycji obejmujący planowanie, budowanie budżetów, kreowanie koncepcji i optymalizacje projektów, zlecenie prac odpowiednim podwykonawcom oraz kontrola wykonania zadań. Do twoich zdań będzie należało utrzymanie relacji z Klientami, koordynowanie wszystkich działań osób zaangażowanych w proces inwestycyjny, zarządzanie zespołem i współpraca z innymi działami firmy. Twoja odpowiedzialność obejmie doprowadzenie projektu do końca, odbiory techniczne i przekazanie powierzchni najemcom oraz rozliczenie projektu.
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Nasz Klient poszukuje osoby z doświadczeniem w podobnych realizacjach, która dołączy do zespołu i wzmocni go z miejsca wiedzą i doświadczeniem z zakresu prowadzenia takich inwestycji. Odpowiedni Kandydat będzie posiadał wiedzę techniczną z zakresu zarządzania projektem, wiedzę z zakresu prawa budowlanego oraz rynku wykonawców. Powinieneś wykazać się zdolnościami budowania i utrzymywania relacji biznesowych oraz koordynowania działań dotyczących projektu wewnątrz oraz na zewnątrz firmy.
Co zyskujesz?
W zamian otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do twojego doświadczenia zawodowego wraz z prywatną opieką medyczną oraz premiami uzależnionymi od wyników. 
Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:1106401
  • • Data aktualizacji:15-06-2018
  • • Data zamieszczenia:18-05-2018

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita