HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Project Manager (inwestycje mieszkaniowe)

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Twoja następna firma
Będziesz pracował dla firmy deweloperskiej, stawiającej na jakość i innowacyjność w prowadzeniu inwestycji. Spółka ma za sobą zrealizowane z powodzeniem inwestycje w Warszawie oraz plany związane z dalszym dostarczaniem obiektów na rynek. W związku z powyższym oraz chęcią dostarczania Klientom jak najlepszej jakości użytkowanych powierzchni, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Project Managera dla inwestycji mieszkaniowych w Warszawie, który podziela wizję firmy i wzmocni zespół wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem.
Twoje następne stanowisko
Będziesz odpowiedzialny za kompleksowe koordynowanie inwestycji włączając planowanie i przygotowanie procesu, skonstruowanie i kontrolę nad budżetem przy wprowadzaniu optymalizacji projektowych. Do Twoich zadań należeć będzie uzyskanie niezbędnych decyzji oraz pozwoleń, kontrola dokumentacji projektu, a także wybór i utrzymywanie relacji z wykonawcami, projektantami, z partnerami zewnętrznymi. Będziesz odpowiedzialny za nadzór nad realizacją inwestycji, raportowanie jej postępów oraz jej finalne rozliczenie.
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Nasz Klient poszukuje Kandydatów, którzy pracowali na podobnych stanowiskach w innych firmach deweloperskich, dzięki czemu znają cały proces przygotowania i realizacji inwestycji ze strony inwestora. Firmie zależy na osobach, które działały samodzielnie i mają kompleksowe spojrzenie na wszystkie procesy związane z prowadzeniem inwestycji, działałyby głównie koordynacyjne, ale tez nie bałyby się zakasać własnych rękawów do pracy. Wiedza z zakresu prawa budowlanego, rynku wykonawców i podwykonawców oraz umiejętności negocjacyjne będą silnym argumentem w jęku Kandydata. Liczymy na zaangażowane osoby o zdolnościach interpersonalnych chcących i potrafiących pracować w zespołach i z własnymi zespołami.
Co zyskujesz?
Firma wyposaży Cię w niezbędne narzędzia pracy jak telefon, laptop oraz własna ekspertyza i doświadczenie, jednocześnie oferując wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego. Będziesz mógł też liczyć na premie uzależnione od wyników oraz prywatną opiekę medyczną.
Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:1106400
  • • Data aktualizacji:15-06-2018
  • • Data zamieszczenia:18-05-2018

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita