MPS International Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia sięga 25 lat. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania Klientów krajowych i zagranicznych.

Stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Koszalin

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 01/2305/2018
Twoje zadania:
  • naważanie surowców zgodnie z recepturą
  • przyjmowanie i wydawanie surowców dostarczonych do
    i z magazynu
  • załadunek i rozładunek surowców, opakowań
  • wypełnianie dokumentacji magazynowej

Wymagania:

Nasze oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • książeczka SANEPID
  • dyspozycyjność - praca w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

Twoje korzyści:
  • praca na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonego pracownika
  • możliwość ukończenia kursu uprawniającego do poruszania się na wózkach widłowych (sfinansowanego przez pracodawcę)
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • przyjazna atmosfera pracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:MjAyNDZfMF8yMDk5
  • • Data aktualizacji:20-06-2018
  • • Data zamieszczenia:23-05-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt