Adler AVP Sp. z o.o.

Adler AVP jest agencją pracy specjalizującą się w pośrednictwie pracy na rynku niemieckim.

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, dostawcy artykułów biurowych, poszukujemy pracowników na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy: Wrocław Do obowiązków pracownika będą należały: - aktywne pozyskiwanie klientów
- realizacja wyznaczonych celów i planów sprzedaży
- opieka nad klientami

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży
- umiejętność pozyskiwania klientów
- umiejętność prowadzenia negocjacji i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do podróży służbowy
- nastawienie na realizacje celów

Oferujemy:

- umowa o pracę- służbowy samochód, telefon i laptop- wynagrodzenie dwuskładowe: podstawa + premia zależna od wyników- możliwość rozwoju zawodowego

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:1563416160
  • • Data aktualizacji:15-06-2018
  • • Data zamieszczenia:25-05-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt