Adecco Poland Sp. z o.o.

Nie lubisz wcześnie wstawać? Szukasz ciekawej pracy? Chciałbyś pracować dla jednego z największych na świecie sklepów internetowych? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Stanowisko:

Specjalista ds. transkrypcji j. francuski (praca zdalna)

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Radom

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: STF/POL/05.2018
Za co będziesz odpowiedzialny?
  • Odsłuch obcojęzycznych nagrań oraz tworzenie ich transkrypcji.

Wymagania:

Co mamy do zaoferowania?
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 4200 zł brutto
  • Możliwość ustalenia indywidualnie grafiku

Oferujemy:

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Dyspozycyjności 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku
  • Znajomości języka francuskiego (C1-C2)
  • Znajomości angielskiego w stopniu komunikatywnym
Dalej się wahasz? Pracując u nas masz zapewnione benefity, opiekę medyczną oraz kartę multisport

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Administracja publiczna
  • • Nr Ref.:MjMxODc1XzBfMTY4OA==
  • • Data aktualizacji:22-06-2018
  • • Data zamieszczenia:25-05-2018

FAQ-Pomoc Kontakt