Kancelaria Radców Prawnych K&L Legal Sp.k.

Nasza Kancelaria zajmuje się doradzaniem firmom budowlanym, uczelniom oraz znanym firmom deweloperskim, licznym spółkom, kancelariom księgowym i audytorskim, a także firmom transportowo – spedycyjnym. Zajmujemy się również doradztwem w zakresie prawa bankowego i zatrudniania cudzoziemców.

Stanowisko:

Sekretarka - Asystentka

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie wsparcie administracyjno - organizacyjne Kancelarii.

Wymagania:

  • zapewnienie bieżącej obsługi prawników w zakresie obsługi kancelaryjnej i korespondencji, łączenie rozmów telefonicznych,
  • koordynację obiegu dokumentów,
  • aktualizację informacji w bazach danych,
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizację dokumentów,
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • organizację podróży służbowych,
  • terminową realizację płatności.

Oferujemy:

  • wykształcenia minimum średniego o kierunku administracyjnym/ekonomicznym lub pochodnym,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel) oraz poczty elektronicznej, obsługi urządzeń biurowych,
  • dyspozycyjności i zaangażowania, dobrej organizacji pracy, sumienności, rzetelności, umiejętności oceny priorytetów zadań,
  • samodzielności i umiejętności pracy w zespole,
  • miłej aparycji  i otwartości w kontaktach interpersonalnych,
  • uśmiechu i życzliwości.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:19-06-2018
  • • Data zamieszczenia:29-05-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt