ESKOM IT Sp. z o.o.

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 15 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.
ESKOM ma status partnerski HP Enterprise Platinum Partner, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27011:2013.
Dla naszego Klienta, firmy z obszaru IT poszukujemy:
Stanowisko: Architekt Rozwiązań Business Intelligence
Miejsce pracy: Warszawa, Wrocław, zdalnie

Stanowisko:

Architekt Rozwiązań Business Intelligence

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: ABI/WAW/0518/MS
Zakres odpowiedzialności:
  • Rozpoznanie i analiza potrzeb klienta oraz opracowywanie architektury rozwiązania zgodnie z zebranymi wymaganiami,
  • Budowa nowych i rozwój istniejących systemów Business Intelligence,
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej,
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu użytkowania i administracji tworzonych systemów.

Wymagania:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej o profilu informatycznym,
  • Umiejętności i doświadczenie w rozpoznaniu zgromadzeniu wymagań dla systemów klasy business intelligence i hurtowni danych,
  • Dobra znajomość zagadnień optymalizacji bazy danych i zapytań SQL w technologii Oracle i Microsoft (minimum 5-letnie doświadczenie w pracy z hurtowniami danych lub dużymi bazami danych),
  • Dobra znajomość relacyjnych i wielowymiarowych modeli hurtowni danych, rozwiązań ETL i Business Intelligence (minimum 5-letnie doświadczenie w pracy z narzędziami klasy ETL i Business Intelligence z wykorzystaniem wybranych narzędzi firm Oracle, Qlik, Microsoft, MicroStrategy),
  • Mile widziana doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań opartych na Oracle Hyperion Essbase,
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji, dyspozycyjność, zdolność do adaptacji,
  • Mile widziana znajomość zagadnień administracji bazami danych,
  • Mile widziane certyfikaty renomowanych instytucji z zakresu baz danych, narzędzi ETL i OLAP,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Długoterminową współprace,
  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę, B2B,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • Współfinansowanie karty Multisport,
  • Udział w startach drużyny kolarskiej MTB.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:MTkzNzZfMF8yNjE0
  • • Data aktualizacji:13-06-2018
  • • Data zamieszczenia:06-06-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt