Adecco Poland Sp. z o.o.

Firma Adecco poszukuje pracowników magazynowych do zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta. Darmowy transport do Kołbaskowa z wielu miejscowości!
Kontakt : +48 723 193 166

Stanowisko:

Studencie, pracuj już teraz i zarób na wakacje!

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Goleniów

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: PM/06/2018/ASZ
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • możliwość pracy 2 dni w tygodniu po 10,5h (pn-wt, czw-pt, sob-ndz)
  • wypłatę zawsze na czas
  • prywatną opiekę medyczną u lekarzy specjalistów
  • stałą podstawę (stawka godzinowa 15 zł/h) + dodatek nocny+ premię do 15% + dobrze płatne nadgodziny
  • codziennie ciepły, domowy posiłek za 1 zł
  • 26 dni urlopu przysługującego już od pierwszego dnia pracy
  • możliwość rozwoju osobistego oraz podnoszenia kwalifikacji
* bezpłatny transport z ponad 100 miejsc w woj. zachodniopomorskim oraz lubuskim, między innymi z okolic: Gryfina, Gryfic, Goleniowa, Gorzowa Wlkp., Nowogardu, Kalisza Pomorskiego, Stargardu, Lipian, Pyrzyc, Chojny, Choszczna i wielu innych lokalizacji.

Wymagania:

Na tym stanowisku czeka na Ciebie prosta praca magazynowa, którą opanujesz w bardzo krótkim czasie:
  • wyszukiwanie produktów za pomocą skanera
  • przewożenie produktów za pomocą wózków prowadzonych
  • układanie towaru na półki
  • kompletowanie zamówień
  • przygotowanie towaru do wysyłki

Oferujemy:

Jesteś idealnym kandydatem jeśli tylko:
  • jesteś pełnoletni/a
  • jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym
  • masz dobrą kondycję fizyczną
  • możesz pracować w systemie 10 - godzinnym
  • masz motywację do pracy
  • jesteś osobą odpowiedzialną

Zapraszamy do aplikowania!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:MjM1Mjc5XzBfMTY4OA==
  • • Data aktualizacji:04-07-2018
  • • Data zamieszczenia:06-06-2018

FAQ-Pomoc Kontakt