HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Asystent w Dziale Księgowym z j.francuskim lub hiszpańskim

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Nasz Klient - firma z branży produkcyjnej posiadająca oddział w Poznaniu - poszukuje Asystentów do Działu Księgowego, którzy biegle posługują się językiem francuskim lub hiszpańskim.
Do głównych obowiązków osób na tym stanowisku będzie należało przede wszystkim kontakt mailowy i telefoniczny z dostawcami oraz praca w systemie finansowym firmy.
Na stanowisku istotna jest biegła znajomości języka francuskiego lub hiszpańskiego w stopniu bardzo dobrym, chęć zdobywania doświadczenia w obszarze księgowości oraz skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań. Mile widziane doświadczenie zdobyte na stażu lub praktykach w międzynarodowych firmach.
Firma oferuje pracę w środowisku o międzynarodowym zasięgu, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, przyjazną atmosferę pracy, udział w szkoleniach, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ubezpieczenie medyczne oraz bogaty pakiet socjalny.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1105305
  • • Data aktualizacji:20-06-2018
  • • Data zamieszczenia:06-06-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt