Agencja MULTIJOB Sp. z o.o.

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o.- jako agencja doradztwa personalnego,  wspiera partnerów biznesowych w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska wysokiego i średniego  szczebla oraz stanowiska robotnicze  zarówno w Polsce, jak i za granicą. cert KRAZ 12048.

Stanowisko:

HYDRAULIK- Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy, śląskie, kATOWICE

Opis stanowiska:

Jako agencja doradztwa personalnego dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko
HYDRAULIKA
do montażu CO, wod-kan, klimatyzacji oraz wentylacji
  • montaż instalacji CO;
  • naprawa instalacji centralnego ogrzewania;
  • montaż instalacji wodnokanalizacyjnej;
  • sprawdzanie poprawności instalacji;
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym;

Wymagania:

wymagania:
    • kilkuletnie doświadczenie zawodowe;
    • wykształcenie kierunkowe- mile widziane;
  • komunikatywna>
  • prawo jazdy kategorii B
  • własny samochód- mile widziany
  • Oferujemy:

    oferujemy:
    • stawkę od 12,00 €/h brutto,
    • diety,
    • pracę w stabilnym zespole ,
    • zatrudnienie na niemieckich warunkach
    możliwość rozwoju w prestiżowej firmie

    Pozostałe informacje:

    • • Rodzaj pracy:inne
    • • Forma zatrudnienia:kontrakt
    • • Branża:Budownictwo i Architektura
    • • Nr Ref.:197375027
    • • Data aktualizacji:22-06-2018
    • • Data zamieszczenia:11-06-2018

    Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt