MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. należy do niemieckiej grupy kapitałowej, która już od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa poprzez wynajem personelu i jego rekrutację, w szczególności dla takich branż jak przemysł, logistyka i administracja. Posiadamy 21 oddziałów w Niemczech i Polsce. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Obecnie w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:
Młodszy specjalista ds. administracyjnych z j. niemieckim
ZAPEWNIAMY PEŁNE WDROŻENIE

Stanowisko:

Młodszy specjalista ds. administracyjnych z j. niemieckim

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Zapewniamy:
  • Różnorodność zajęć
  • Błyskawiczny rozwój języka niemieckiego w praktyce. Zarówno na zajęciach z lektorem, jak i w praktyce – w kontakcie z Klientem, urzędami i wieloma innymi osobami
  • Fit-Formę z pakietem sportowym OK System
  • Prywatną opiekę medyczną (Enel-Med)
  • Nasze towarzystwo – również po pracy stawiamy na wspólną integrację
  • Świeże owoce, kawę, wybór herbat i soków w kuchni
  • Komfortowe biuro w samym centrum Poznania!

Czego możesz się spodziewać na tym stanowisku?
  • Dołączysz do naszego działu kadr, który obala stereotyp żmudnej pracy z dokumentami - u nas nigdy nie będziesz się nudzić!
  • Obejmiesz stanowisko w jednym z kluczowych działów, który dba o formalną stronę zatrudnienia pracowników u naszych wieloletnich Klientów w Niemczech
  • Nauczymy Cię kompleksowo prowadzić dokumentację personalną - dowiesz się m.in. w jaki sposób sporządzać umowy, wnioski urlopowe, rozliczać czas pracy
  • Obsługa skomplikowanego systemu wewnętrznego? Nie u nas! Zapewniamy intuicyjne i przyjazne narzędzia pracy (a także nieocenioną pomoc współpracowników!)

Wymagania:

 Kogo poszukujemy?
Nie posiadasz wiedzy z zakresu kadr, płac czy przepisów niemieckich - nic nie szkodzi - wszystkiego nauczysz się u nas!
Wystarczy, że:
  • Znasz j. niemiecki i jesteś gotowy/a rozwijać go w praktyce
  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub studiujesz zaocznie
  • Skrupulatność, dokładność i sumienność to cechy, które Cię opisują
  • Podobnie jak my uważasz, że praca rozwija i daje możliwość nauki od innych
  • Masz wiedzę dotyczącą obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)
Do kontaktu zapraszamy w szczególności osoby ceniące przyjazną atmosferę pracy oraz nastawienie na współpracę i wzajemne wsparcie.

Oferujemy:

W zamian za Twoje zaangażowanie proponujemy:
  • Pełne wdrożenie i przygotowanie do wykonywania samodzielnej pracy w dziale kadr
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem niemieckim zlokalizowanej w samym centrum Poznania
  • Umowę o pracę w firmie nastawionej na długofalową współpracę
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, a w tym liczne kursy językowe, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:275440002
  • • Data aktualizacji:22-06-2018
  • • Data zamieszczenia:11-06-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt