HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Samodzielna/ny Księgowa/wy

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Tczew

Opis stanowiska:

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w Tczewie, poszukujemy zmotywowanych do rozwoju, doświadczonych Kandydatów na stanowisko Samodzielnej/go Księgowej/go.
Opis stanowiska
Do zadań osoby na powyższym stanowisku należeć będzie: Bezpośrednia współpraca z Managerem Finansowym. Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Nadzorowanie właściwego obiegu, kompletowania, przechowywania i archiwizacji dokumentów księgowych. Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego. Dokonywanie rozliczeń operacji księgowych, weryfikacja i uzgadnianie sald. Sporządzanie deklaracji podatkowych i statystycznych. Roczne zamykanie ksiąg rachunkowych i sporządzanie sprawozdań finansowych. Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, BANK). Prowadzenie ewidencji i rozliczeń Środków Trwałych. Sporządzanie dodatkowych analiz i zestawień na potrzeby raportowania zgodnego z US GAAP.
Wymagania
Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse, rachunkowość, ekonomia), min 4-letniego doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej). Praktyczna znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT, SEZ) oraz regulacji księgowych związanych z działalnością firmy (mile widziane) produkcyjnej. Znajomość aspektów związanych z prowadzeniem i kompletowaniem dokumentacji księgowej. Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg lub odpowiedzialności za dany obszar księgowy w firmie. Umiejętność sporządzania analiz. Znajomość Polskiej Ustawy o Rachunkowości - praktyczna znajomość aktualnych przepisów podatkowych i zasad rachunkowości. Mile widziana znajomość standardów US GAAP. Od kandydatów oczekujemy również co najmniej dobrej znajomości języka angielskiego. Bardzo dobre znajomości Excel’a oraz znajomości zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP (mile widziany system SAP). Cenione u Kandydata będą także: skrupulatność, bardzo dobra organizacja pracy, postawa pro-aktywna, otwartość w komunikacji i asertywność.
Nasz Klient oferuje Samodzielne, eksperckie stanowisko. Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej. Udział w ciekawych projektach związanych z rozwojem firmy. Przyjazne warunki pracy. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
Jeśli jesteś otwarty/a na zmianę i chcesz dowiedzieć się więcej o tej ofercie i jej możliwościach - nie czekaj, prześlij swoje CV jeszcze dziś! (wersja angielska).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1103827
  • • Data aktualizacji:18-06-2018
  • • Data zamieszczenia:11-06-2018

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita