McDonalds Polska

Szukasz firmy, która Cię doceni i w której zyskasz możliwości rozwoju umiejętności i awansu? Chcesz pracować ramię w ramię z fajnymi ludźmi, w zgranej ekipie? Chcesz pogodzić elastyczność ze stabilnością zatrudnienia i pewnymi warunkami?
Witamy w McDonald"s!
Poszukujemy kandydatów na stanowisko

Stanowisko:

Menadżer - Kierownik zmiany

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: Miejsce pracy: Kraków Czyżyny
Za co będziesz odpowiadać?
  •  zarządzanie restauracją i koordynację pracy podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi w McDonald"s procedurami operacyjnymi, personalnymi, szkoleniowymi i ochrony środowiska
  •  kierowanie zespołem pracowników na obszarach restauracji w tym: obszar produkcji, obszar sprzedaży, zaplecze, sala restauracyjna i teren zewnętrzny
  •  sporządzanie raportów dotyczących działalności operacyjnej restauracji

Wymagania:

Czego oczekujemy?
  •  zdolności interpersonalnych
  •  chęci do szkolenia i rozwoju zawodowego
  •  umiejętności pracy w zespole
  •  umiejętności podejmowania decyzji
  •  dyscypliny i sumienności
  •  energii i zaangażowania
  •  dyspozycyjności

Oferujemy:

Co oferujemy w zamian?
  • stałą pracę w stabilnej firmie będącej liderem w branży
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • nowoczesne zasady zarządzania biznesem
  • rozwinięty system szkoleń
  • atrakcyjny pakiet benefitów oraz premie za dobre wyniki pracy
  • system wynagrodzeń bezpośrednio związany z efektywnością i wynikami pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenia grupowe na życie dla pracowników i członków rodzin
  • bony na święta
  • dofinansowanie do multikarnetu w OK System

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:kadra kierownicza/zarządzająca
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Kadra zarządzająca
  • • Nr Ref.:MjA1NDdfMF8yNDMz
  • • Data aktualizacji:18-06-2018
  • • Data zamieszczenia:11-06-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt