Profi Credit Polska S.A.

ZOSTAŃ SPECJALISTĄ FINANSOWYM W NASZEJ FIRMIE!
Twoja Praca:

  • sprzedaż produktów pozabankowych

  • bieżąca obsługa Klienta

  • aktywne pozyskiwanie Klientów

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku instytucji pozabankowej

Stanowisko:

Specjalista ds Sprzedaży Produktów Finansowych( Bydgoszcz)

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Solec Kujawski

Opis stanowiska:

TWOJ KAPITAŁ:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutrm
  • zdolność i chęć szybkiego uczenia się
  • komunikatywność
  • samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

Wymagania:

PRACUJ Z NAMI!
APLIKUJ: magdalena.zatylna@proficredit.pl
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych  w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

Oferujemy:

Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Browarna 2 w Bielsku-Białej. Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są  na stronie: https://proficredit.pl/ochrona-danych-osobowych-kandydaci/
W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:279394001
  • • Data aktualizacji:20-06-2018
  • • Data zamieszczenia:12-06-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt