EcoJob Sp.z.o.o.

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą w charakterze HR Managera, osoby poszukującej nowych wyzwań, która zbuduje nowy zespół w  naszym krakowskim oddziale!
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864
Buduj zgrany zespół razem z Nami!

Stanowisko:

HR Manager z j.francuskim

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

 OPIS STANOWISKA:
  • Aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych w zakresie pracy tymczasowej
  • Nawiązywanie kontaktu oraz utrzymywanie relacji z potencjalnymi Klientami- praca w systemie CRM
  • Analiza rynku francuskiego oraz ocena możliwości biznesowych na terenie Francji
  • Prowadzenie krakowskiego oddziału
  • Utworzenie silnego zespołu

Wymagania:

WYMAGANIA :
  • Znajomość języka francuskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie – warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość rynku francuskiego
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Nastawienie na realizacje celów i planów sprzedażowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

OFERUJEMY :
  • Stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę z możliwością wyjazdów służbowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz miłą atmosferę pracy
Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:HR Kadry i Płace
  • • Nr Ref.:274006002
  • • Data aktualizacji:22-06-2018
  • • Data zamieszczenia:12-06-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt