CCIG Group

WITAMY !!!
Jesteśmy najlepsi w POLSCE i najlepsi w CZĘSTOCHOWIE.
Od ponad 16 lat nieustannie rozwijamy branżę call i contact center, dajemy możliwość rozwoju i zarabiania ponad 3500 ludzi w kraju, w tym również mieszkańcom Częstochowy i okolic.
W naszej lokalizacji w Częstochowie dbamy o utrzymanie stałych klientów naszego Kontrahenta - sieci telefonii komórkowej Orange Polska.
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.
Studiujesz / uczysz się? Damy Ci możliwość bardziej elastycznego grafiku w tygodniu + soboty.
Nie masz doświadczenia? Zadbamy o na profesjonalny program wdrożeniowy + certyfikat dla Ciebie.
PIENIĄDZE? Stała stawka godzinowa + prowizja + premia + dodatkowe bonusy związane z konkursami sprzedażowymi.
WYPŁATA? 2 razy w miesiącu (2-tygodniówki).

Stanowisko:

Call Center Częstochowa - 8:00-16:00 i wolne weekendy

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Częstochowa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Twoje ZADANIA? Telefoniczny kontakt z klientami (wyłącznie stali klienci!), przedłużanie umów + dosprzedaż dodatkowych usług i sprzętu.

Wymagania:

Miła atmosfera pracy i mili ludzie.

Oferujemy:

Aplikuj, na pewno oddzwonimy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:MjAxNTBfMF8yNTM4
  • • Data aktualizacji:20-06-2018
  • • Data zamieszczenia:12-06-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt