MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży metalurgicznej produkującej komponenty z branży Automotive, części do maszyn lub urządzeń z branży medycznej poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik produkcji w branży automotive - Berlin

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Berlin

Opis stanowiska:

Firma:
Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie w branży automotive, zajmującej się produkcją elementów napędowych do pojazdów użytkowych. Przedsiębiorstwo skupia się głównie na obróbce elementów silników, przekładni oraz na montażu kompletnych układów napędowych.
Pomocnik Produkcji jest odpowiedzialny za pracę przy linii produkcyjnej i odbieranie części z taśmy, ich optyczną kontrolę, pakowanie oraz drobne prace montażowe.

Wymagania:

W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:
  • stawkę godzinową 9,27 €/h brutto i dietę dzienną 17-25 € netto
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (ze wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi),
  • jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki
  • zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
  • opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)
  • pokrywamy koszt odzieży roboczej
  • zapewniamy materiały szkoleniowe do nauki języka niemieckiego dopasowane do stanowiska

Oferujemy:

Wymagania:
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • mile widziane doświadczenie w branży automotive
  • możliwość wyjazdu własnym autem na teren Niemiec będzie dodatkowym atutem

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:279640001
  • • Data aktualizacji:20-06-2018
  • • Data zamieszczenia:14-06-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt