Jobs Plus

Stanowisko:

POMOCNIK DRUKARZA (OŻARÓW MAZOWIECKI)

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Ożarów Mazowiecki

Opis stanowiska:

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją rekrutacji i zatrudnienia, która od wielu lat pomaga firmom znaleźć kompetentnych pracowników, a kandydatom pracę w świetnych warunkach nieraz dając możliwość postawienia pierwszych kroków w budowaniu kariery zawodowej.
Obecnie dla naszego Klienta, światowego lidera w dziedzinie druku wysokiej jakości etykiet poszukujemy złotej rączki, która sprawdzi się w obsłudze naszych profesjonalnych maszyn.
Jesteś tą osobą? To świetnie! Aplikuj na stanowisko:
POMOCNIK DRUKARZA
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Do Twoich obowiązków będzie należeć:
Prace pomocnicze i konserwacyjne przy maszynie drukującej (przygotowanie do druku, mycie maszyny po druku
Stała współpraca z drukarzem

Wymagania:

Cechy idealnego Kandydata:
Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
Doświadczenie zawodowe w branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem
Elastyczność i gotowość do pracy zmianowej
Umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym
Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
Punktualność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

W zamian oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat Pracę od pon. do pt. w systemie 3 zmianowym: 6-14, 14-22, 22-6 Wynagrodzenie zasadnicze plus premia po okresie próbnym Możliwość rozwoju i szkoleń

Czekamy na Twoją aplikację. Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@jobsplus.plCelem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o dopisanie w CV poniższych klauzul.Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb jedynie tej rekrutacji, na którą właśnie aplikujesz, prosimy o dopisanie klauzuli nr 1)1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przyszłych prowadzonych przez nas, prosimy o dopisanie oprócz klauzuli 1) również klauzulę 2) o treści jak poniżej:2) " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."Jednocześnie informujemy Cię, że administratorem Twoich danych osobowych będzie firma Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11.Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.Zawsze masz prawo wniesienia skargi gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)."Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:1568216211
  • • Data aktualizacji:14-06-2018
  • • Data zamieszczenia:31-07-2018

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita