Jobs Plus

Stanowisko:

KONSULTANT TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA (WARSZAWA)

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa (Mokotów)

Opis stanowiska:

Praca w komfortowym biurze w spokojnej okolicy. A ponadto w pełni wyposażona kuchnia: wybór herbat, aromatyczna kawa każdego dnia i porcja świeżych owoców. Karta multisport, prywatna opieka medyczna oraz piłkarzyki dla relaksu! Czy wspomnieliśmy, że biuro znajduje się 200 metrów od stacji metra?
Tak, to nie jest zwykłe ogłoszenie mamy dla Ciebie świetną i dobrze płatną pracę. Nazywamy się Jobs Plus i chcielibyśmy zaproponować Ci zatrudnienie u naszego Klienta globalnego operatora telefonii komórkowej obecnego w 12 krajach.:
Jesteś otwarty, komunikatywny, lubisz wyzwania i chcesz zdobyć doświadczenie w obsłudze Klienta? Świetnie, to miejsce dla Ciebie. Aplikuj na stanowisko:
KONSULTANT TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA
ołączenia przychodzące
Miejsce pracy: Warszawa, Służew
Do Twoich zadań będzie należeć:
Obsługa telefoniczna infolinii przychodzącej i udzielanie informacji osobom zainteresowanym ofertą
Udzielanie informacji i wsparcia bieżącym Klientom oraz dbanie o znajomość aktualnej oferty
Realizacja połączeń wychodzących (m.in. oddzwonienia, ankiety, kontakt z 3 linią wsparcia
Przyjmowanie zgłoszeń od Klientów firmy różnymi kanałami: telefonicznie połączenia przychodzące, mailowo, listownie, faxem oraz bezpośrednio wizyta Klienta w biurze
Realizacja korespondencji elektronicznej z Klientami i formułowanie zgłoszeń w systemie informatycznym
Wsparcie logistyczne pracy Centrum Obsługi Klienta

Wymagania:

Cechy idealnego kandydata:
dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów to dla nas niezwykle ważne!
wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
dynamizm w działaniu, entuzjazm i zaangażowanie w pracę
elastyczność praca w systemie zmianowym: 8-16, 11-19, 14-22, również w dni świąteczne
doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Dołącz do nas, a otrzymasz: Wyluzowaną i komfortową atmosferę pracy Stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia Elastyczny grafik! Możesz pracować w pełnym lub niepełnym (1/2) wymiarze czasu pracy, na podstawie deklarowanej dyspozycyjności Pracę w systemie zmianowym 8-16, 11-19 lub 14-22 Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia masz możliwość nawiązania długotrwałej współpracy Gwarantowaną stawkę godzinową i system premiowy nagradzający indywidualne wyniki. Atrakcyjny pakiet motywacyjny finansowany przez Firmę: Prywatna Opieka Medyczna, Karta Multisport, Bony Świąteczne Poczucie, że masz wpływ na rozwój Firmy
Jesteś osobą z naszego ogłoszenia? Czekamy na Ciebie. Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@jobsplus.plPrześlij swoje CV na adres: rekrutacja@jobsplus.plCelem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o dopisanie w CV poniższych klauzul.Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb jedynie tej rekrutacji, na którą właśnie aplikujesz, prosimy o dopisanie klauzuli nr 1)1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przyszłych prowadzonych przez nas, prosimy o dopisanie oprócz klauzuli 1) również klauzulę 2) o treści jak poniżej:2) "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."Jednocześnie informujemy Cię, że administratorem Twoich danych osobowych będzie firma Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11.Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO.Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.Zawsze masz prawo wniesienia skargi gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)."Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:1568316212
  • • Data aktualizacji:14-06-2018
  • • Data zamieszczenia:14-06-2018

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita