Jobs Plus

Stanowisko:

PRACOWNIK DRUKARNI

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Ożarów Mazowiecki

Opis stanowiska:

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją rekrutacji i zatrudnienia, która od wielu lat pomaga firmom znaleźć kompetentnych pracowników, a kandydatom pracę w świetnych warunkach nieraz dając możliwość postawienia pierwszych kroków w budowaniu kariery zawodowej. Obecnie dla naszego Klienta, światowego lidera w dziedzinie druku wysokiej jakości etykiet poszukujemy: PRACOWNIKA DRUKARNI Ożarów Mazowiecki OPERATOR MASZYN PRZEWIJAJĄCYCH I KONFEKCJONUJĄCYCH OPERATOR MASZYNY SZTANCUJĄCEJ DRUKARZ POMOCNIK DRUKARZA Na stanowisku operatora maszyn przewijających i konfekcjonujących do Twoich obowiązków będzie należeć:
  • konfekcjonowanie, rozcinanie i kontrola wizualna wydrukowanych etykiet, wypełnianie dokumentacji produkcyjnej w formie papierowej i elektronicznej
Jako>
  • pracą na maszynie typu Lesko, uszlachetnianiem etykiet lakierem, laminatem, srebrzeniem/ złoceniem folią, sztancowaniem
  • Na>
  • druk i kontrolę jakości druku zgodnie ze standardami firmowymi i wymaganiami klienta, pomiary kolorystyczne podczas druku, wypełnianie dokumentacji papierowej i elektronicznej, konserwacja maszyny
  • Jako>
  • pracami pomocniczymi i konserwacyjnymi przy maszynie drukującej (przygotowanie do druku, mycie maszyny po druku) i stałą współpracą z drukarzem
  • Wymagania:

    Cechy idealnego Kandydata:
    • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
    • Doświadczenie zawodowe w branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem
    • Elastyczność i gotowość do pracy zmianowej
    • Umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym
    • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
    • Punktualność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    Oferujemy:
    • Pracę od pon. do pt. w systemie 3 zmianowym: 6 14, 14 22, 22 - 6
    • Wynagrodzenie zasadnicze + premia po okresie próbnym
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • Szkolenie z obsługi maszyn
    • Możliwość rozwoju i szkoleń
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. http://bit.ly/Drukarz-o%C5%BCar%C3%B3wmazowiecki Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o dopisanie w CV poniższych klauzul. Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb jedynie tej rekrutacji, na którą właśnie aplikujesz, prosimy o dopisanie klauzuli nr 1) 1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą wKrakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną." Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przyszłych prowadzonych przez nas, prosimy o dopisanie oprócz klauzuli 1) również klauzulę 2) o treści jak poniżej: 2) " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą wKrakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną." Jednocześnie informujemy Cię, że administratorem Twoich danych osobowych będzie firma Jobs Plus z siedzibą wKrakowie, ul. Bonarka 11. Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników. Zawsze masz prawo wniesienia skargi gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)." Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

    Pozostałe informacje:

    • • Rodzaj pracy:inne
    • • Forma zatrudnienia:część etatu
    • • Branża:Produkcja
    • • Nr Ref.:1568016209
    • • Data aktualizacji:14-06-2018
    • • Data zamieszczenia:14-06-2018

    Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt