Idea HR Group

IDEA HR GROUP (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.
Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Stanowisko:

Projektant

Miejsce pracy: Polska, lubuskie, Dębno

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 002/06/2018
Jeśli chcesz:
  • Mieć atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Pracować w niedużym zespole projektowym
  • Mieć możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracować od pon-pt w godz. 8:00-16:00

Wymagania:

Jeśli masz:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Wyobraźnię przestrzenną
  • Znajomość programów do projektowania
  • Bardzo dobrą znajomość obsługi komputera
  • Min. 1 rok doświadczenia w projektowaniu
To znaczy, że idealnie trafiłeś!

Oferujemy:

W nowej pracy będziesz:
  • Tworzyć projekty związane z branżą stolarską zgodnie z wytycznymi klientów
  • Przekazywać dokumentację projektową do działu produkcji
  • Współpracować z działem produkcji

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:MjE5NzlfMF8yMjUz
  • • Data aktualizacji:14-06-2018
  • • Data zamieszczenia:14-06-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt