HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Digital Sales Manager (Gaming)

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Twoja następna firma
Nasz Klient to firma będąca jednym z globalnych liderów na rynku producentów gier video. To miejsce, w którym na co dzień będziesz miał styczność z obszarem gamingu.
Twoje następne stanowisko
Do Twoich zadań będzie należało zarządzanie sprzedażą w kanale cyfrowym, ze szczególnym naciskiem na platformę własną oraz partnerskie i współzarządzanie z działem marketingu komunikacją marketingowo-sprzedażową na wszystkich rynkach. Będziesz odpowiadał za zarządzanie sprzedażą produktów ESD i bieżącą współpracę z tzw. First Parties oraz operatorami kart w przypadku PC oraz współzarządzanie z działem marketingu pre-orderami zarówno w kanale on-line jak i offline w Polsce. Do Twoich zadań będzie należało zarządzanie sprzedażą online w Polsce we współpracy z dystrybutorami, bieżąca analiza i badanie trendów na rynku cyfrowym w Polsce oraz na pozostałych rynkach. Dla tej roli kluczowe również jest stworzenie i bieżący nadzór komunikacji z konsumentem dla dystrybucji cyfrowej oraz zarządzanie budżetem e-commerce.
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Niezbędne na tym stanowisku jest strategiczne doświadczenie w obszarze digital marketing, sprzedaży online, trade marketing, brand marketing. Wymagane jest doświadczenie w tworzeniu strategii komunikacji marketingowej w obszarze online. Ważne abyś posiadał doświadczenie w sprzedaży (nawet jeśli dotyczy sprzedaży offline we wczesnych latach kariery zawodowej). Kluczowa dla tego stanowiska jest również szczera pasja związana z obszarem gier video – najlepiej, jeśli jesteś aktywnym graczem. Na stanowisku wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego.
Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w dynamicznej organizacji zrzeszających pasjonatów w swojej dziedzinie, atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i benefitów oraz dużą samodzielność i możliwości dalszego rozwoju.
Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Marketing, Promocja, PR
  • • Nr Ref.:1107746
  • • Data aktualizacji:19-07-2018
  • • Data zamieszczenia:14-06-2018

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita