Jobs Plus

Stanowisko:

POMOCNIK MAGAZYNIERA

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Chrzanów

Opis stanowiska:

Pilnie potrzebujesz pracy? Chcesz pracować tylko na jedną zmianę a w weekendy mieć czas dla rodziny?
W takim razie mamy dla Ciebie idealną ofertę! Nazywamy się JOBS PLUS i od ponad 10 lat łączymy naszych Kandydatów i Klientów, proponując sprawdzone oferty zatrudnienia.
Aktualnie, dla firmy specjalizującej się w hurtowej sprzedaży nasion, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: POMOCNIK MAGAZYNIERA
Miejsce pracy: Chrzanów (województwo dolnośląskie) Jak wygląda ta praca?
twoim zadaniem będzie przyjmowanie i wydawanie towaru
rzygotowanie materiału do pakowania
rzenoszenie paczek, w razie konieczności ustawianie towaru do 25 kg
dbanie o porządek na magazynie
ozostałe prace zlecone przez Właściciela

Wymagania:

NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA!
Jedyne, czego oczekujemy, to sprawności fizycznej, punktualności i rzetelnego wykonywania pracy!

Oferujemy:

Możemy Ci zaoferować: umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia pracę, którą możesz rozpocząć nawet od zaraz! komfortowe godziny pracy: 8.00-16.00 zawsze wolne weekendy możliwość udziału w szkoleniach jeśli zostaniesz z nami na dłużej :)
Jesteś osobą z naszego ogłoszenia? Czekamy na Ciebie. Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@jobsplus.pl z dopiskiem: MAGAZYNIER W HURTOWNI NASION
Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o dopisanie w CV poniższych klauzul.
Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb jedynie tej rekrutacji, na którą właśnie aplikujesz, prosimy o dopisanieklauzuli nr 1)
1)Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."
Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przyszłych prowadzonych przez nas, prosimy o dopisanie oprócz klauzuli 1) również klauzulę 2) o treści jak poniżej:
2)" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."
Jednocześnie informujemy Cię, że administratorem Twoich danych osobowych będzie firma Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11.Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.Zawsze masz prawo wniesienia skargi gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)."Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Usługi porządkowe, Pomoc domowa
  • • Nr Ref.:1568416213
  • • Data aktualizacji:21-06-2018
  • • Data zamieszczenia:14-06-2018

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita