Burger King

Masz bzika na punkcie burgerów? Wiedz, że własnoręcznie i po swojemu przyrządzony burger jeszcze lepiej smakuje! Ale dopiero ten zjedzony w towarzystwie prawdziwie zakręconych kolegów -zaspokoi głód…nowych wrażeń. Zajadaj swoje burgery pracując z nami. Zostań Królem albo…Królową, albo po prostu - pozostań sobą. Praca z Tobą, to będzie dla nas frajda!
DOŁĄCZ DO ZESPOŁU BURGER KING

Stanowisko:

Pracownik restauracji Burger King Galeria Krakowska

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
PRACA W BURGER KING TO:
  • Fajni ludzie - ani się obejrzysz, jak dołączysz do naszej zgranej paczki przyjaciół.
  • Przyjazna atmosfera - z nami poczujesz się po królewsku.
  • Elastyczne godziny pracy - sam zdecydujesz, kiedy i ile pracujesz.
  • Stabilna i uczciwa praca - jasne zasady i oczekiwania, a kasa zawsze na czas.

Wymagania:

  • Rozwój w zasięgu ręki - jeśli tylko masz duży apetyt… na więcej.
• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna (lub chęć wyrobienia)
• Ukończone 18 lat

Oferujemy:

Pracuj po swojemu już od dziś!
Prosimy o przesłanie swojej aplikacji.
Zapraszamy!!!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • • Nr Ref.:MTk2OTFfMF8yNjA4
  • • Data aktualizacji:21-06-2018
  • • Data zamieszczenia:14-06-2018

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt