Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Asystent/ka z j. niemieckim

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Języki: niemiecki, angielski
Nr referencyjny: AKN/049/TŁU
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zadania:
Wykonywanie operacji finansowych na kontach lub rachunkach klientów
Dokonywanie rejestracji płatności faktur
Wyjaśnianie zapytań/ nieścisłości związanych z terminowością płatności
Kontakt z klientem niemieckojęzycznym
Realizacja zadań według wewnętrznych jak i zewnętrznych standardów rachunkowości oraz wymagań ustawowych

Wymagania:

Wymagania:
Znajomość j. niemieckiego (min. B2) i j. angielskiego (min. B1) - warunek konieczny
Mile widziane doświadczenie w formie stażu w dziale finansów lub wykształcenie (finanse, bankowość, księgowość)
Odpowiedzialność za powierzone zadania
Umiejętność koordynacji oraz realizacji wielu zadań jednocześnie
Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel)
Komunikatywność oraz umiejętności analityczne
Mile widziane doświadczenie w formie stażu w dziale finansów

Oferujemy:

Oferujemy:
Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
Umowa o pracę tymczasową na czas określony
Atrakcyjne wynagrodzenie
Praca od zaraz
Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na różnego rodzaju produkty i usługi)
Pakiet szkoleń wdrażających.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:15-06-2018
  • • Data zamieszczenia:14-06-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Wroclaw/50448-64267-26-rk5-1192.html

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt