Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Specjalista ds. zamówień z j. niemieckim

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Języki: niemiecki, angielski
Nr referencyjny: SDN/037/JKW
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:
Odbieranie zamówień od wewnętrznego Klienta
Weryfikacja poprawności danych oraz wprowadzanie ich do systemu SAP
Monitorowanie zamówień na dalszych etapach
Wyjaśnianie ewentualnych niezgodności z Klientem
Tworzenie oraz wystawianie faktur za produkty
Utrzymywanie kontaktu z Klientem
Wystawianie licencji na produkt
Wykonywanie dodatkowych zadań administracyjnych

Wymagania:

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego min. C1
Znajomość języka angielskiego min B2
Wykształcenie wyższe
Doświadczenie na stanowisku administracyjnym/ w kontakcie z klientem
Dokładność skrupulatność podczas wykonywania pracy
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie
Obsługa programu komputerowego SAP będzie dodatkowym atutem
Gotowość do pracy na pełen etat

Oferujemy:

Oferujemy:
Szansę na zdobycie doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie
Umowę o pracę
Możliwość pracy z językiem niemieckim oraz angielskim na co dzień
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz roczne premie
Możliwości awansu i rozwoju
Pracę w dogodnej lokalizacji- blisko metra Stadion Narodowy
Świetną i międzynarodową atmosferę w pracy
Liczne benefity : m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji
Nieograniczony dostęp do siłowni - na miejscu w biurze
Oferta dotyczy pracy stałej

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:15-06-2018
  • • Data zamieszczenia:14-06-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Warszawa/50667-64545-26-rk5-1192.html

Regulamin FAQ-Pomoc Kontakt