Carrefour Polska sp. z o.o.

Stanowisko:

Menedżer zmiany

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
DOCENIAMY CIĘ ZA TO, ŻE:
  • masz doświadczenie w handlu i zawsze patrzysz "okiem" klienta,
  • >chętnie podejmujesz inicjatywę, działasz odpowiedzialnie i samodzielnie,>świetnie planujesz i organizujesz swoją pracę,>potrafisz budować i rozwijać ekipę.

Wymagania:

TWOJE ZADANIA:
  • zapewniasz komfort zakupów i obsługę klientów na wysokim poziomie,
  • >proponujesz nowe rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby klientów ,>zarządzasz sklepem i odpowiadasz za jego wyniki,>rozwijasz współpracowników i budujesz przyjazną atmosferę.

Oferujemy:

MAMY DLA CIEBIE:
  • samodzielne stanowisko i stabilne warunki zatrudnienia,
  • >ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,>szkolenia zawodowe i specjalistyczne,>zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,>wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,>pracę w firmie działającej w Polsce niemal 20 lat.
Miejsca pracy:
  • Warszawa, Modzelewskiego 42/44
  • Pozostałe informacje:

    • • Rodzaj pracy:kadra kierownicza/zarządzająca
    • • Forma zatrudnienia:pełny etat
    • • Branża:Handel
    • • Nr Ref.:MjEwNjBfMF8yNTM5
    • • Data aktualizacji:13-07-2018
    • • Data zamieszczenia:15-06-2018

    FAQ-Pomoc Kontakt