Adecco Poland Sp. z o.o.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Obecnie nasz klient- firma IAC: pionier w branży automotive, odpowiedzialny za produkcję komponentów do takich marek jak : Volvo, Lexus, Jaguar, Audi, BMW czy Porsche, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Technik procesu

Miejsce pracy: Polska, opolskie, Opole

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: TECH/03/12/2017/IAC
  • Szukasz stabilnego zatrudnienia u pioniera w branży automotive?
  • Znasz podstawowe zagadnienia Lean Manufacturing- 5S, Kanban, TPM, SMED?
  • Ustawianie i kontrolowanie parametrów maszyn i urządzeń produkcyjnych nie jest Ci obce?
  • Brałeś/- łaś udział w optymalizacji procesów oraz linii produkcyjnych?
  • Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office, a w szczególności MS Excel i Power Point?
  • Masz doświadczenie w zakładzie produkcyjnym i/lub z branży automotive?
  • Lubisz pracować w przyjaznej atmosferze a weekendy mieć zawsze wolne by móc spędzić czas z rodziną?
  • Oczekujesz, że twój pracodawca zapewni ci darmowy transport do i z pracy oraz wyżywienie?
  • Będziesz zadowolony/-a z benefitów tj.: karta sportowa, prywatna opieka medyczna czy ubezpieczenie grupowe?
Jeśli tak- skorzystaj z szansy, która może się już nie zdarzyć!

Wymagania:

Jeśli posiadasz:
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • obsługa urządzeń biurowych
  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

W zamian dostaniesz od nas:
  • umowa o pracę, od zaraz!
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • premię uzależnioną od efektów Twojej pracy
  • darmowy transport
  • dofinansowanie do obiadów w kantynie pracowniczej
  • pracę w komfortowych warunkach- nowy, czysty zakład pracy, klimatyzowane pomieszczenia
  • możliwości rozwoju w międzynarodowej strukturze u lidera z branży automotive
  • kartę sportową
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MjM4NTIxXzBfMTY4OA==
  • • Data aktualizacji:13-07-2018
  • • Data zamieszczenia:15-06-2018

FAQ-Pomoc Kontakt