HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Asystent/ka działu analiz

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji posiadającej w Warszawie swoje Centrum Usług Wspólnych, poszukujemy osób na stanowisko Asystenta/ki działu analiz (Cash Application).
Do udziału w procesie rekrutacyjnym zapraszamy osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (min. B2) oraz motywacją do rozwoju zawodowego w dziale księgowym/analiz. Pierwsze doświadczeniem pracy w dziale AR (również praktyki i staże) jak też wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, księgowość) będą dodatkowymi atutami. Mile widziana znajomość systemu SAP.
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za rejestrację wpływów w systemie SAP, monitorowanie płatności, kontakt z wewnętrznym oraz zewnętrznym klientem oraz raportowanie.
Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku oraz atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 3500 - 5000 zł brutto (uzależnione od poziomu doświadczenia Kandydata).
Oferta dotyczy zatrudnienia na okres trzech miesięcy (umowa o pracę tymczasową) z możliwością kontynuowania współpracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:1104281
  • • Data aktualizacji:16-07-2018
  • • Data zamieszczenia:18-06-2018

FAQ-Pomoc Kontakt