HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Programista Integracji

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista Integracji Lokalizacja: Warszawa
Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt via Hays)
Zadania:
  • Implementacja usług integracyjnych oraz przepływów danych z wykorzystaniem Oracle Service Bus, SOA Suite oraz IBM DataStage
  • Wsparcie architektów integracji w projektowaniu rozwiązań w obszarze SOA i ETL
  • Wsparcie wdrożeń w środowisku SOA i ETL
  • Optymalizacja usług na magistrali serwisowej Oracle Service Bus i inne prace związane z tworzeniem warstwy integracyjnej
  • Współuczestniczenie w tworzeniu standardów i modyfikacji procesu wytwórczego
Wymagania:
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych z rodziny Unix (swobodne posługiwanie się narzędziami grep, find, less, awk, etc.)
  • Dobra, praktyczna znajomośź technologii WebServices (SOAP, REST)
  • Dobra, praktyczna znajomość XML i XML Schema oraz podstaw XQUERY, XPATH, XSLT
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów
  • Znajomość notacji UML
  • Chęci nauki nowych narzędzi i procesów
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej Firmie i realne perspektywy rozwoju
  • Program profesjonalnych szkoleń
  • Benefity: m. in. opiekę medyczną i kartę multisport

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:IT
  • • Nr Ref.:1107837
  • • Data aktualizacji:23-07-2018
  • • Data zamieszczenia:18-06-2018

FAQ-Pomoc Kontakt