HAYS Poland
Logo Pracodawcy

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.
Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:

Doradca Techniczny ds. Zabezpieczeń Przeciwpożarowych

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Home Office

Opis stanowiska:

Twoja następna firma
Rozpoznawalny, międzynarodowy producent wysokiej jakości materiałów budowlanych. Firma jest częścią globalnej grupy będącej światowym liderem w branży budowlanej. Obecnie marka bardzo dynamicznie się rozwija, wprowadza innowacyjne rozwiązania w obszarze zabezpieczeń ochrony przeciwpożarowej.
Twoje następne stanowisko
Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za rozwój i wprowadzenie nowych rozwiązań w zakresie biernych systemów ochrony przeciwpożarowej. Do zadań Konsultanta będzie należało doradztwo i obsługa techniczna, przygotowywanie dokumentacji technicznej związanej z branża ppoż., analiza oraz wykonywanie projektów, a także identyfikacja szans sprzedażowych wśród firm projektowych, wykonawczych, architektów i sieci dystrybucji w regionie Polski Północnej. Będzie to praca mobilna, w której Konsultant Techniczno-Projektowy będzie wykorzystywał takie narzędzia jak: AutoCad, wiedzę techniczną oraz zdolności inżynieryjne.
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z doświadczeniem i znajomością sektora ochrony przeciwpożarowej (produkty, zastosowanie, przepisy, rynek). Wymagamy co najmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację. Ponadto, wykształcenie wyższe lub średnie w zakresie kierunków technicznych: budownictwo, architektura, inżynieria środowiska, inżynieria pożarowa lub pokrewne będą atutem. Znajomość programu AutoCAD ułatwi codzienną pracę J Poszukujemy osób komunikatywnych, chętnych do rozwoju, zaangażowanych w powierzone zadania. Szansę na sprawdzenie się na tym stanowisku ma osoba dobrze zorganizowania, umiejąca samodzielnie i efektywnie zarządzać czasem oraz chętna do odbywania podróży służbowych.
Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w znanej marce w branży budowlanej, możliwości rozwoju (udział i koordynowanie ciekawych i różnorodnych projektów oraz możliwość awansu), szkolenia, pakiet dodatkowych benefitów.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:1107955
  • • Data aktualizacji:16-07-2018
  • • Data zamieszczenia:21-06-2018

Aplikuj na to stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Wyślij znajomemu

»Do poprzedniej strony »Do wyszukiwarki

SZUKAJ OFERTY PRACY

ZAMKNIJ OKNO
Plugin Wyszukiwanie Pracy RSS Multi-wyszukiwarka pracy
FAQ-Pomoc Kontakt
Copyright: Netwita