Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Asystent/ka ds. Administracji Celnej z językiem francuskim

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Języki: francuski
Nr referencyjny: ISS/CUS/AACFR/062018
Firma pracodawcy: DSV

Kluczowa rola w prawidłowym przebiegu procesu zbierania i weryfikacji niezbędnych informacji celnych i podatkowych. Przygotowywanie i dostarczanie wymaganych dokumentów do organów celnych. Przygotowywanie deklaracji Intrastat. Nadzór nad właściwym obiegiem oraz archiwizacją danych. Współpraca z oddziałami DSV oraz Klientami w ramach DSV International Shared Services.

Wymagania:

dobrze znasz język angielski, znasz język francuski na poziomie komunikatywnym, jesteś absolwentem studiów o tematyce TSL, jesteś osobą, która umie pracować pod presją czasu, jest samodzielna, potrafi podejmować decyzje i terminowo wywiązywać się z powierzonych zadań, praca z Excelem nie stanowi dla Ciebie problemu.

Oferujemy:

Umowa o pracę bez okresu próbnego. Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia, dodatki okolicznościowe. Bezpłatne lekcje Business English i realne możliwości wykorzystywania tego językaw codziennej pracy. Możliwość rozwoju w wybranym kierunku dzięki m.in. ścieżkom rozwoju, szkoleniom, projektom cross-funkcyjnym, awansom i promocjom międzydziałowym. Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska. Przyjazne warunki pracy, work-life-balance. Wysoka kultura organizacyjna (akcje charytatywne, konkursy, spotkania i eventy integracyjne, sekcje sportowe). Nowoczesne biuro na Mokotowie (ok. 15 minut od stacji Metro Wilanowska), a w nim m.in. ergonomiczne miejsca pracy, owocowe dni i szeroki wybór napojów. Pakiet powitalny (niespodzianka).

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Administracja publiczna
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:20-07-2018
  • • Data zamieszczenia:21-06-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: rekrutacja@dsv.com.pl

Wyślij znajomemu Dodaj do koszyka

* KOSZYK OFERT to miejsce przechowywania wybranych ofert pracy. Dzięki czemu możesz wysłać online akplikacje na wybrane oferty szybko, wygodnie.
Zakładka Koszyk Ofert znajduje się w Strefie Kandydata.';
FAQ-Pomoc Kontakt