Idea HR Group

IDEA HR Group (nr agencji 10618) to firma rekrutacyjna, która od kilku lat wyznacza nowe, wysokie standardy w doradztwie personalnym.
Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Polska, lubuskie, Nowa Sól

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: lubuskie
Jeśli chcesz:
  • Mieć realny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia
  • Otrzymywać do 1000 PLN premii
  • Pracować w nowoczesnej fabryce w systemie zmianowym
  • Mieć stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Mieć możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Korzystać z szerokiego pakietu dodatkowych świadczeń pracowniczych
  • Mieć możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

Jeśli masz:
  • Wykształcenie minimum średnie - techniczne
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • Uprawnienia SEP do 1kV - to będzie dodatkowy atut! :)
  • Czas i chęci do pracy
  • Wiedzę z zakresu mechanik
To znaczy, że idealnie trafiłeś!

Oferujemy:

W nowej pracy będziesz:
  • Dbać o utrzymanie ciągłości produkcji
  • Eliminować bieżące usterki maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Dokonywać systematycznych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Planować naprawy i wymiany części
  • Rozwiązywać problemy na linii produkcyjnej

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MjIxNjdfMF8yMjUz
  • • Data aktualizacji:20-07-2018
  • • Data zamieszczenia:22-06-2018

FAQ-Pomoc Kontakt