Idea HR Group

IDEA HR Group (nr w rejestrze 10618)
świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Asystentka w biurze architektonicznym

Miejsce pracy: Polska, lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 037/18/01
Jeśli chcesz:
  • Stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta
  • Pracować na jedną zmianę w godzinach od 10 do 18
  • Mieć możliwość rozwoju
  • Zdobywać doświadczenie w biurze architektonicznym
  • Pracować w miłej atmosferze

Wymagania:

Jeśli masz:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej
  • Znajomość obsługi programu CAD DECOR, Excel
  • Zapał i zainteresowanie tematyką wystroju wnętrz
  • Rozwinięte poczucie estetyki
To znaczy, że idealnie trafiłeś!

Oferujemy:

W nowej pracy będziesz:
  • Przygotowywać oferty
  • Obsługiwać klienta
  • Wspierać współpracowników w codziennych obowiązkach

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Administracja publiczna
  • • Nr Ref.:MjIyMTNfMF8yMjUz
  • • Data aktualizacji:16-07-2018
  • • Data zamieszczenia:25-06-2018

FAQ-Pomoc Kontakt