Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Project Manager IT-Engineering Systems

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

Języki: angielski, niemiecki
Nr referencyjny: PMIE/037/ABO
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kluczowe zadania:
Rozpoznanie potrzeb klienta odnośnie sterowania oraz rozwiązań IT
Zdefiniowanie przepływu materiału oraz trybów pracy urządzeń u klienta
Uzgodnienie interfejsów pomiędzy urządzeniami i systemami klienta
Opracowanie koncepcji sieci komunikacyjnej dla linii produkcyjnej
Zdefiniowanie rozwiązań do identyfikacji oraz oznaczania materiału (np. czytniki kodów kreskowych, drukarki)
Udokumentowanie topologii sterowania w opisie projektu
Koordynacja prac projektowych wewnątrz grupy
Kierowanie projektem od strony IT

Wymagania:

Wymagania:
Wykształcenie z zakresu inżynierii sterowania, automatyki, technologii sieciowych, informatyki lub podobnych
Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie minimum B2
Gotowość do międzynarodowych podróży służbowych
Umiejętność pracy zespołowej, umiejętności komunikacyjne oraz analityczne
Wiedza z zakresu technologii informacyjnej i automatyzacji

Oferujemy:

Oferujemy:
Zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku w branży przemysłowej , oferującej bardzo zaawansowane rozwiązania
Umowę o pracę stałą podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (3 msc -> czas określony -> czas nieokreślony)
Pracę związaną z rozwojem maszyn i produktów dla przemysłu drzewnego
Liczne szkolenia oraz inwestycje w rozwój zawodowy w kraju i za granicą
Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych
Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, pakiet multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków w trakcie pracy, kursy językowe finansowane przez pracodawcę oraz dofinansowanie do studiów.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:10-07-2018
  • • Data zamieszczenia:23-06-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Poznan/51494-65684-26-rk5-1192.html

FAQ-Pomoc Kontakt