Jaga Temp sp. z o.o.

JAGA Temp Sp. z o.o. jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski od 2011 roku. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację specjalistów oraz doradztwo personalne dla firm z branży logistycznej i produkcyjnej. JAGA Temp Sp. z o.o. posiada Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego (nr 7363).

Stanowisko:

Lider magazynu / Trener - Grodzisk Mazowiecki

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: MHSM
Zadania:
  • prowadzenie szkoleń z obsługi skanerów magazynowych;
  • przekazywanie wiedzy z zakresu funkcjonowania systemów magazynowych;
  • poprawianie błędów oraz udzielanie wskazówek pracownikom.

Wymagania:

Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu systemami magazynowymi, w szczególności SAP;
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń pracowników;
  • wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki techniczne)
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • empatia, umiejętność przekazywani wiedzy oraz motywowania.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z Firmą;
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym: 6-14:00; 14-22:00; 22-6:00;
  • atrakcyjne wynagrodzenie finansowe
    zkolenie wdrażające;
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • pracę stałą;
  • benefity pozapłacowe: ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport, karta zniżkowa do sieci sklepów;
  • dogodną lokalizację ok. 20 minut od Warszawy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:MjA4MDhfMF8yNTk3
  • • Data aktualizacji:18-07-2018
  • • Data zamieszczenia:26-06-2018

FAQ-Pomoc Kontakt