MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Urmitz

Stanowisko:

Pracownik produkcji - 9,49 € brutto/h + dieta 17-20 €

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Urmitz (Niemcy)

Opis stanowiska:

Firma:
Oferujemy pracę w renomowanej i uznanej na niemieckim rynku Firmie, będącej liderem w zakresie produkcji materiałów budowlanych. Obecnie do jednego z oddziałów poszukujemy Kandydatów na stanowisko Pracownik produkcji.
Obowiązki:
  • kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki (materiały budowlane)
  • nakładanie i ściąganie skrzynek formowanych na taśmę produkcyjną
  • sortowanie i kontrolowanie towarów

Wymagania:

Wymagania:
  • podstawowo/komunikatywnie znasz język niemiecki
  • masz chęci do pracy od zaraz
  • masz doświadczenie w pracy fizycznej
  • chcesz podjąć długofalową współpracę
  • posiadasz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

 Oferujemy:
  • oferujemy stawkę godzinową 9,49 €/h brutto i dodatek dzienny17-20 € netto
  • zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami
  • jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki
  • zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
  • pokrywamy koszt odzieży roboczej
  • zapewniamy materiały szkoleniowe do nauki języka niemieckiego dopasowane do stanowiska
  • opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:278341002
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:26-06-2018