Oddział Szczecin

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Stanowisko:

Pracownik produkcji/ monter w Centrum Szczecina

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Szczecin

Opis stanowiska:

Pracownik Produkcji- Monter
Miejsce pracy: Szczecin
  • realizacja zamówień
  • montaż podzespołów elektrycznych
  • wykonywanie powierzonych zadań zgodnie ze standardami i wymaganiami technicznymi
  • dbałość o wysoką jakość produktów

Wymagania:

 Wymagania:
  • zdolności manualno-techniczne
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • Zdolności manualno-techniczne,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej mile widziane,
  • Wykształcenia techniczne będzie dodatkowym atutem
- See more at: https://delta.hr-manager.net/ApplicationInit.aspx?cid=1119&departmentId=18977&ProjectId=143617&MediaId=5#sthash.gEMgqVZw.dpuf

Oferujemy:

Oferujemy:
  • pracę w systemie I-zmianowych 7-15 w Centrum Szczecina
  • pracę w renomowanej firmie o kapitale zagranicznym
  • przyjazną atmosferę pracy
  • rozwój osobisty i zawodowy
  • stabilne zatrudnienie

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:222945006
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:26-06-2018