Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Aktualnie dla naszego klienta - belgijskiej firmy specjalizującej się w projektowaniu i budowaniu dużych i niestandardowych narzędzi dla przemysłu rolniczego i morskiego poszukujemy osób na stanowisko:
SPAWACZ MIG MAG, Belgia
Miejsce pracy: Evergem-Belzele

Miejsce pracy: Belgia, dolnośląskie, Evergem-Belzele;Evergem-Belzele;Evergem-Belzele;Evergem-Belzele;Evergem-Belzele;

Opis stanowiska:

  • spawanie MIG MAG.
  • cięcie, gięcie i montowanie elementów metalowych.
  • po malowaniu, montaż hydraulicznych i elektrycznych elementów na narzędziach (pojazdach). Wszystkie etapy pracy, oprócz malowania, są wykonywane na hali.
  • praca zgodnie z wymaganiami BHP.

Wymagania:

Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • umiejętność spawania MIG MAG - certyfikaty nie są wymagane.
  • bardzo dobra znajomość rysunków i planów technicznych – zarówno czytanie jak i wykonywanie.
  • doświadczenie w cięciu i gięciu stali na maszynach.
  • wykształcenie techniczne (kierunki związane z obróbką metali).
  • umiejętność pracy w zespole.
  • elastyczność i chęć podejmowania różnorodnych działań.
  • chęć podjęcia pracy na długi okres.

Mile widziane:
  • znajomość elektryki i hydrauliki pojazdowej.
  • doświadczenie w pracy na wózku widłowym.
  • doświadczenie w obsłudze suwnicy.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowie belgijskiej.
  • przeszkolenie stanowiskowe.
  • stawkę godzinową: 13.00-13,75€ brutto (wynagrodzenia wypłacane tygodniowo).
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • premię roczną w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego),
  • pracę od poniedziałku do piątku, gwarantowane 40h pracy tygodniowo.
  • możliwe nadgodziny - płatne 150%.
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne)
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, płatne 80€ tygodniowo
  • płatne święta.
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:262663006
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:26-06-2018