PF-GRUPPEN

Jesteśmy międzynarodową siecią firm wyspecjalizowaną w outsourcingu pracowniczym, rekrutacji i wynajmie pracowników w Skandynawii i w Polsce.
Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w zarządzaniu zasobami ludzkimi, administrowaniu, rekrutacji i rozwiązaniach kadrowych zbudowaliśmy pozycję jednego z głównych liderów branży w Europie Północno-Wschodniej
Oferujemy pracę w różnych branżach, w szczególności : szkółkarstwie, produkcji, leśnictwie, rolnictwie i budownictwie. Zatrudniamy zmotywowanych pracowników bez kwalifikacji i bez znajomości języków obcych: duńskiego/angielskiego oraz doświadczonych, wykwalifikowanych mówiących w języku angielskim/duńskim.

Stanowisko:

Handyman “złota rączka”

Miejsce pracy: Polska, warmińsko-mazurskie, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Okres pracy: pierwsza umowa na 3 miesiące, z możliwością podjęcia pracy na stałe
Miejsce pracy: Jutlandia, Dania
Ilość wakatów: 3
Zakres obowiązków:
- czyszczenie basenów,
- drobne prace naprawcze,
- inne prace porządkowe.

Wymagania:

Oczekujemy:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- zamiłowanie w tego typu pracy,
- zaangażowanie,
- dyspozycyjność w podanym terminie,
- dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
- dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

- stawka godzinowa: 80 DKK (10,75 €) plus 12,5 % dodatek wakacyjny,
- średnie zarobki miesięczne brutto: 14 000 DKK (1 881 €),
- możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
- 45/55 godzin w tygodniu,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
-  możliwość zaliczki do 3000 koron,
- mieszkanie na miejscu, 100 kr/doba (dobre warunki mieszkaniowe),
- duńska umowa,
- obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:280684001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:26-06-2018