Profi Credit Polska S.A.

Jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce Profi Credit Polska S.A. poszukuje Doradców Finansowych na terenie Gostynia.

Stanowisko:

Doradca Finansowy Gostyń

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Gostyń

Opis stanowiska:

Zadaniem doradcy finansowego jest pozyskanie klientów dla Firmy.

Wymagania:

Wymagania:
Niekaralnośc,
Wysoka kultura osobista,
Umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem indywidualny i biznesowym.

Oferujemy:

Oferujemy:
Doskonałą atmosferę w pracy,
Atrakcyjny system nagród,
Mozliwość rozwoju osobistego,
Prodkuktowe szkolenie wstępne, dzięki któremu rozpoczniesz pracę bez obaw i z poczuciem doskonałej znajomości oferowanych usług,
ciągłe wsparcie Kierownictwa w zakresie produktu, obsługi klienta i spraw nietypowych - na każdym etapie pracy,
Bardzo wysokie stawki prowizyjne (sprzedajesz, nie odbierasz rat)
Comiesięczne dodatkowe nagrody pieniężne dla najbardziej aktywnych Doradców,
Elastyczne godziny pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:277995002
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:26-06-2018