BestHill Work

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji,zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.

Stanowisko:

Monter Fasad 11,83€/h+45€dieta/dzień

Miejsce pracy: Niemcy, warmińsko-mazurskie, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

  • przygotowanie powierzchni pod montaż fasad aluminiowych
  • montaż okien oraz fasad

Wymagania:

Wymagania:
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego(min A2)
  • samodzielność,dobra organizacja pracy
  • mile widziane auto na wyjazd

Oferujemy:

Oferta pracodawcy:
  • możliwość pracy w 2 osoby (jedna z  osób komunikatywny j.niemiecki)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawcę
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:258207013
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:26-06-2018