Profi Credit Polska S.A.

PROFI CREDIT Polska S.A. jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce. Jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która oprócz Polski działa również w trzech innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej, tj. w Republice Czeskiej, na Słowacji oraz w Bułgarii. PROFI CREDIT Polska S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą ze stabilną i odpowiedzialną drużyną fachowców.
Spółka PROFI CREDIT kładzie nacisk na indywidualne podejście do klienta. Działa na terenie niemal całej Polski dysponując siecią 90 biur terenowych. Grupa ponad 2000 doradców finansowych jest gotowa w każdej chwili odwiedzić klienta i pomóc mu w wyborze najbardziej odpowiedniego produktu.

Stanowisko:

Doradca Finansowy Jarocin

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Jarocin

Opis stanowiska:

Działania Doradcy będą polegać na pozyskiwaniu klientów dla firmy Profi Credit Polska S.A.

Wymagania:

Wymagania:
-niekaralność,
-wysoka kultura osobista,
-umiejętność nawiązywania, budowania i utrzymywania relacji z klientem indywidualnym oraz biznesowym.

Oferujemy:

Oferujemy:
-doskonałą atmosferę w pracy,
-atrakcyjny system nagród,
-możliwość rozwoju osobistego,
- produktowe szkolenie wstępne, dzięki któremu rozpoczniesz pracę bez obaw i z poczuciem doskonałej znajomości oferowanych usług,
- ciągłe wsparcie Kierownictwa w zakresie produktu, obsługi klienta i spraw nietypowych - na każdym etapie pracy,
- bardzo wysokie stawki prowizyjne,
- comiesięczne dodatkowe nagrody pieniężne dla najbardziej aktywnych Doradców,
-elastyczne godziny pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:275307003
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:26-06-2018