A-trybut - Polski HR S.A.

Wołomin - Pracownik biurowy ( Oferta dla Osób z orzeczoną niepełnosprawnością )

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Wołomin

Opis stanowiska:

Agencja Zatrudnienia Polski HR – A – trybut S.A. prowadzi rekrutację Osób do Projektu pt. „ Aktywna przyszłość ” Program aktywizacji zawodowej Osób niepełnosprawnych w wieku 18-29 r.ż. z województwa mazowieckiego.

Wymagania:

Projekt skierowany jest do wszystkich Osób niepełnosprawnych, które chciałby podjąć pracę oraz:
- posiadają orzeczenie o niepełnosprawności
- są w wieku 18-29 lat
- nie pracują i gotowe są podjąć zatrudnienie
- nie kształcą się w trybie stacjonarnym
- mieszkają na terenie woj. mazowieckiego ( subregion warszawski )
Udział w Projekcie jest w 100% dofinansowany dla Uczestnika .

Oferujemy:

W  ramach Projektu Uczestnikom oferujemy :
- poradnictwo zawodowe i diagnostyczne
- pośrednictwo pracy
- szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku: Pracownik biurowy. Za szkolenie Uczestnik otrzymuje stypendium szkoleniowe + zwrot kosztów dojazdu na szkolenie
- płatny trzymiesięczny staż na stanowisku: Pracownik biurowy ( z możliwością zatrudnienia ) + zwrot kosztów dojazdu na staż

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:praktyka/staż
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:265558010
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:26-06-2018