A-trybut - Polski HR S.A.

Polski HR - A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016.
Polski HR - A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A.
Polski HR - A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Aktualnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
Pracownik magazynu
Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk
Jesteś osobą dobrze zorganizowaną? Poszukujesz pracy w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Chcesz zdobyć doświadczenie lub rozwijać je? Zapraszamy do składania aplikacji.

Stanowisko:

Pracownik magazynu z orzeczeniem - Gdańsk

Miejsce pracy: Polska, pomorskie, Gdańsk

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
- obsługa magazynu - przygotowanie i kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem
- obsługa dokumentacji magazynowej, prace kasjerskie, wystawianie faktur

Wymagania:

Wymagania:
- dyspozycyjność i chęć do pracy
- dokładność i odpowiedzialność
- umiejętność obsługi komputera
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności - warunek konieczny

Oferujemy:

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową z możliwością długotrwałej współpracy
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
- pracę w przyjaznej atmosferze
- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:267018005
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:26-06-2018