Can-Pack S.A.

Grupa Can Pack jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.
Aktualnie poszukujemy pracownika do Fabryki Puszek Napojowych w Bydgoszczy - Sekcja Elektroniczna (Utrzymanie Ruchu) na stanowisko:
AUTOMATYK ZMIANOWY
Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Kobaltowa 2 (Osowa Góra)

Stanowisko:

Automatyk zmianowy w Utrzymaniu Ruchu

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Opis stanowiska:

Oferujemy:
  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie + premia kwartalna + dodatek zmianowy,
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, ZFŚS, Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów),
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzystą ścieżkę rozwoju i awansu,
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii (w tym wyjazdy do jednostek zagranicznych firmy),
  • Praca w młodym zespole i przyjaznej atmosferze.

Wymagania:

Będziesz odpowiedzialny za:
  • Zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn oraz instalacji;
  • Przeprowadzanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń elektrycznych;
  • Prowadzenie prac modernizacyjnych i rozbudowy układów sterowania oraz infrastruktury;
  • Udział w realizacji nowych projektów inwestycyjnych;
  • Kontakt z podwykonawcami i dostawcami urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych;
  • Dobór części zamiennych przy realizacji nowych projektów.

Oferujemy:

Oczekujemy od Ciebie:
  • Gotowości do pracy w 4-brygadowym organizacji pracy - warunek konieczny;
  • Wykształcenia średnie o profilu kierunkowym (mile widziane wyższe o kierunku automatyka, elektronika, elektrotechnika, robotyka);
  • Wiedzy z zakresu obsługi i programowania sterowników PLC;
  • Wiedzy z zakresu działania silników elektrycznych, falowników, aparatów przemysłowych;
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych;
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Umiejętności pracy w zespole, systematyczności, odpowiedzialności;
  • Gotowości do wyjazdów (okresy do 3-miesięcy) do pracy w zagranicznych spółkach firmy;
  • Mile widziane będzie doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Technika, Inżynieria
  • • Nr Ref.:280725001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:26-06-2018