Profi Credit Polska S.A.

Stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Myślibórz

Opis stanowiska:

Ty również możesz zostać Doradcą Klienta.
Teren działania Myślibórz i okolice.
Oferujemy zajęcie dla ludzi aktywnych i pozytywnie nastawionych do realizacji zadań.
Do Twoich zadań należeć będzie:
*Współpraca z obecnym klientami,
*Pozyskiwanie nowych klientów,
Oferujemy Ci:
*umowę o świadczenie usług, bez wymogu prowadzenia działalności gospodarczej,
*współpracę ze stabilną, międzynarodową firmą, dysponującą doświadczeniem na polskim rynku,
*bezpłatne szkolenia merytoryczne i praktyczne,

Wymagania:

Nie oczekujemy doświadczenia.

Oferujemy:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń tel.: 698 168 723 lub złóż do nas aplikacje.
Prosimy o umieszczenie w treści aplikacji poniższej klauzuli. Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji:

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:280770001
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:27-06-2018