Profi Credit Polska S.A.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.
Jesli działasz na terenie Myśliborza i okolic.
Jesli chcesz zwiększyć dochód swojej firmy.

Stanowisko:

Oferta dla osób chcących poszerzyć swoją działalność

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Myślibórz

Opis stanowiska:

Nawiąż z nami współpracę przy sprzedaży pożyczek poza bankowych!
Nasz produkt jest skierowany dla osób, które nie spełniają wymogów banku bankowych.
Udzielamy pożyczek od 500 zł do 25 000 zł, na oświadczenie do 9.000 zł, również dla zatrudnionych w firmach prywatnych.
Nie pracujemy z gotówką - pożyczki przelewane są bezpośrednio na konto Klienta, Klient spłaca raty w cyklach miesięcznych na konto wskazne w umowie.

Wymagania:

Zostań naszym partnerem!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń tel.: 698 168 723 lub złóż do nas aplikacje.

Oferujemy:

Prosimy o umieszczenie w treści aplikacji poniższej klauzuli. Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:280772001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:27-06-2018