GP People

GP People istnieje od 2002 roku i jest najstarszą agencją zatrudnienia w Toruniu (KRAZ nr 9274)
Każdego roku dzięki zaangażowaniu i wiedzy naszych rekruterów, zatrudnienie znajdują tysiące osób. Wielu pracodawców w całej Polsce wybrało GP People na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i odpowiedzialnymi pracodawcami.
Aktualnie dla firmy z  kapitałem zagranicznym zajmującej się produkcją i dystrybucja stojaków służących do prezentacji sklepowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierownik Zakładu Produkcyjnego
nr referencyjny: KZP/07/18
miejsce pracy: Toruń
region: kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Toruń

Opis stanowiska:

√. międzynarodowe środowisko
√. udział w zyskach
√. nowe wyzwania
Nasz klient oferuje:
  • pracę pełną wyzwań, dającą możliwość rozwoju w wielu obszarach
  • dużą samodzielność po okresie wdrożenia
  • międzynarodowe środowisko
  • długofalową współpracę opartą o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz udział w zyskach
  • narzędzia służbowe

Wymagania:

Do Twoich zadań będzie należało:
  • kierowanie zespołem w zakładzie produkcyjnym (ok. 25 pracowników)
  • odpowiedzialność za optymalne funkcjonowanie zakładu produkcyjnego według wytyczonych celów strategicznych i finansowych
  • przygotowywanie propozycji inwestycyjnych w zakresie zasobów ludzkich i produkcyjnych
  • planowanie i koordynacja zadań pracowników i odpowiedzialność za wydajność ich pracy
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie parku maszynowego oraz wyposażenie zakładu
  • przygotowywanie ofert, kalkulacji, raportów finansowych dla zarządu
  • utrzymywanie kontaktów z dostawcami
  • kontrola prawidłowego przebieg procesów administracyjnych w zakładzie produkcyjnym

Oferujemy:

Aplikuj, jeżeli:
  • masz wykształcenie wyższe techniczne
  • Twoje doświadczenie zawodowe to minimum 5 lat na podobnym stanowisku pracy, w tym 3 lata w zakładzie produkcyjnym w zakresie: zarządzanie projektami, kalkulacje finansowe, przygotowywanie oraz wykonanie produkcji
  • doświadczenie w branży obróbki płyt meblowych/ drewna lub produkcji mebli jest Twoim atutem
  • posiadasz aktualne prawo jazdy kat. B
  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w codziennej pracy
  • zależy Ci na dalszym rozwoju

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Kadra zarządzająca
  • • Nr Ref.:280699001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:27-06-2018