GRH Polska

Agencję Pośrednictwa Pracy GRH Polska SP. Z O.O (nr licencji 16998), poszukuje dla swojego klienta kandydata na stanowisko:

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy Branża Metalowa

Miejsce pracy: Polska, podkarpackie, Wadowice Górne

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Zakres obowiązków:
• Obsługa klientów na rynku polskim
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji biznesowych
• Przygotowywanie ofert
• Sprzedaż oraz doradztwo techniczne
• Raportowanie

Wymagania:

Wymagania:
• Wykształcenie - minimum średnie
• Minimum rok doświadczenia zawodowego na takim samym lub podobnym stanowisku
• Znajomości branży metalowej
• Znajomość technik produkcji metalowej
• Umiejętności planowania czasu pracy
• Zaangażowanie, dokładność, nastawienie na osiąganie celów
• Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski
• Prawo jazdy kat. B
• Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity w postaci karty Multisport oraz Ubezpieczenia Grupowego
• Zapewnione narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód
• Pracę w godzinach od 7 do 15, bądź od 6 do 16 (możliwość pracy z domu)
• Ciekawą i rozwijającą pracę
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą linku: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Przedstawiciel-Handlowy-Branza-Metalowa/5094-3061-25-44f-2225.html
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
#34;Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Pośrednictwa Pracy GRH Polska SP. Z O.O (nr licencji 16998) z siedzibą ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MjA2NTNfMF8yMjI1
  • • Data aktualizacji:18-07-2018
  • • Data zamieszczenia:27-06-2018

FAQ-Pomoc Kontakt